Witamy w zakątku terapeutycznym Jaspik. Powstał on z myślą o pomocy dzieciom i ich rodzinom.

Specjalizujemy się w terapii dzieci i młodzieży z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i ADHD. Pracujemy również z dziećmi bez diagnozy, mającymi problemy w relacjach z rówieśnikami, nieśmiałymi, wycofanymi, zamkniętymi w sobie oraz z dziećmi przejawiającymi trudne zachowania. Naszymi pacjentami są dzieci z rodzin zastępczych, adopcyjnych, a także po przeżytych traumach. 

Jaspik powstał, by pomagać nie tylko dzieciom, lecz także ich rodzinom. Wiemy, jak trudno czasem dotrzeć do własnego dziecka. Rodzicom proponujemy wsparcie i pomoc w zrozumieniu przyczyn rozmaitych zachowań ich podopiecznych. Z naszego doświadczenia wynika, że równoległa pomoc dziecku i rodzicom to najlepsza droga do sukcesu. Dlatego zachęcamy do udziału we wspólnych zajęciach. Każde dziecko zasługuje na pochwałę i uśmiech, a każdy rodzic może znaleźć powody do dumy ze swojego dziecka.

Obejmujemy opieką dzieci w każdym miejscu jego funkcjonowania - także w placówkach, do których dziecko  uczęszcza - m.in. przedszkola, szkoły. Współpraca we wszystkich środowiska to klucz do sukcesu w poprawie funkcjonowania naszych podopiecznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.